Strona główna ¦  Kontakt   ¦  Mechanika  ¦  Etykieciarki  ¦  Matryce  ¦  Wózki inwalidzkie  ¦  Tłumaczenia techniczne  ¦  Galeria  ¦  Poradnik

Praktyczne rady dla komputerowców

Prezentujemy na tej stronie kilka dobrych rad dla webmasterów - amatorów, rad sprawdzonych osobiście i stosowanych w praktyce - na przykład na tej stronie. Nasz poradnik jest stale uzupełniany i aktualizowany.

Statystyka strony

Statystyka Google Analytics pokazuje, że największą oglądalnością cieszy się strona o usuwaniu podświetlenia linka i o blokadzie antywirusowej google.

Pomoc google - nowe narzędzia

Firma google oddała do dyspozcyji konstruktorom stron i właścicielom witryn dwa ciekawe serwisy: Google Analytics i Narzędzia dla webmasterów (webmaster tool). Udostepniono statystyki stron, błędy indeksacji, laboratorium google pokazujące "jak  googlebot widzi Twoją stronę" i inne.
Aby korzystać z serwisu należy założyć konto na gmailu (polecamy jedno odrębne konto do każdej odrębnej domeny internetowej) a potem wejść na stronę  www.google.pl/intl/pl/webmastersSystem antyplagiatowy. Nie kopiuj treści. Możesz linkować stronę. 
 Kontrola poprawności stylu CSS. Kontrola kodu XHTML 1.0 strict. Kontrola kodu XHTML 1.0 strict.